ndex No.

Division No.

Division

Name of Samurdhi Development Officer

Official Address

Telephone No.

01

323B

Baragammulla

Mr. Janaka Susantha Kumara

Bodhiya Asala Shalawa, Baragammulla

071-2500414

02

331C

Kahagala South

Mr. Jayasiri Weerasinghe

Galkatiya, Kahagala South

041-4903532

03

346A

Urapola East

Mr. H.M. Manjula

Prajashalawa, Pathumgama, Urapola East

071-5802131

04

331A

Akurugoda

Ms. Himalika Mahanama

Aluthwatta, Akurugoda

0716858821

05

320

 

Ms. S.K. Nalika Damayanthi

Cinnamon City, Gathara North, Kamburupitiya

077-9124144

06

320A

Gathara East

Ms. K.A. Sepalika

Kalugedara, Gathara East

071-4728573

07

330

Kamburupitiya

P.P.R.S. Weeraratne

221/3, Pattinigewatta, Matara Road, Kamburupitiya

071-4910554

08

346B

Palolpitiya

Mr. J.M.S. Ananda

Betishena, Palolpitiya

071-5904912

09

331

Mapalana Mahin Pahala

Mr. N.H. Danitha Dilum

Vishmi, Mapalana, Kamburupitiya

071-5624698

10

331D

Mapalana Magin Ihala

Ms. U.A.M. Sarojani

Gramalekam Karyalaya, Mapalana Magin Ihala

077-5623697

11

331B

Kahagala

H.H. Sumanadasa

Shri Priyadarshanaramaya, Kahagala, Kamburupitiya

071-7870753

12

346

Urapola West

Mr. W.G. Gaman

Shri Rathanajothi Prirvene, Urapola West

071-8254449

13

320B

Gathara -West

Mr. Amarawansha Edirisinghe

Galabadagedara, GatharaWest

041-4918818

14

318B

Pitakatuwana

Mrs. B.L. Chandrawathie

Pussagahahena, Pitakatuwana

077-4945571

15

348D

Ihala Vitiyala East

Mr. M.A. Ruparatne

Jana Sabha Lekam Karyalaya, Ihala Vitiyala East

041-5615962

16

318B

Seewalgama

W.A.K. Renuka

Peeppamaduwa, Miriswatta, Seewalgama

041-4903532

17

316A

Karagoda Uyangoda11 East

Mr. A.K. Sarath

Pallepittenna, Ganegoda, Karagoda-Uyangoda

071-3233729

18

317A

Bibulawela

H.G. Karunatilake

Samurdhi Bank, Karagoda Uyangoda

041-3418976

19

317

Karagoda Uyangoda 1 East

Ms. Dilshika Gunawardhena

Thummangala, Puwakwatta, Karagoda-Uyangoda

072-4165024

20

348A

Ihala Vitiyala North

Mr. H.K.U.B. Jayantha Kumara

Ihala Vitiyala North

077-2897178

21

348

Ihala VitiyalaSouth

Ms. E.R. Pathmini

Kade Koratuwa, Ihala VitiyalaSouth

072-24637303

22

318A

Godawa

Mr. L.D. Vijitha Chandralal

Ratnagiri, Godawa

077-5634803

23

316A

Karagoda Uyangoda 11 West

Mr. A.G. Anura

Renuka Rice Miles, Karagoda-Uyangoda

071-4078370

24

317

ක/උ 1 West

Mr. A.G. Anura (Acting)

Sujanakatharamaya, Karagoda Uyangoda

071-4078370

25

348C

Ihala VitiyalaWest

Punyasiri Wijegunasekara

Ipitawatta, Ihala Vitiyala West

071-6040329

26

330B

Magamure

G.Y. Chandramali

Pradeshiya Sabhawa, Kamburupitiya

041-3415663

27

321A

Ullala East

Jeewana Gunasinghe

Alakolamulla, Ullala

071-8274283

28

321

Malana

Ms. E.P.P. Chamalee

Chandima, Boraluketiya, Malana

071-9828748

29

321B

Ullala Masmulla

Mr. H.W. Indrapala

Jayabima, Akkara 14, Ullala

071-8159822

30

323B

Narandeniya East

J. Pandipperuma

Narandeniya, Kamburupitiya

071-8223284

31

321C

Ullala West

Mr. E.M.Ajith

Kankanamgedarahena, Ullala

077-5623618

32

321D

Thumbe

P. Randombage

Baduwatta, Thumbe, Karaputugala

077-2618214

33

323

Narandeniya West

Mr. K.G. Gamini

Annasikoratuwa, Narandeniya, Kamburupitiya

071-8170089

34

323C

Eriyathota

W.A. Indrani

Polkoratuwa, Eriyathota

041-3412307

35

323A

Ganegama

P.H. Shriyakanthi

Vidanagamagewatta, Ganegama, Narandeniya

071-8254189

36

324A

Karaputugala North

A.H.A. Wijesinghe

Nandanasewana, Karaputugala

041-5613953

37

330A

Sapugoda

Mr. A. Wasantha Kumara

Banduwagedara, Sapugoda

071-6789963

38

324

Karaputugala South

D.D. Rani

Pitteniyawatta, Karaputugala South

077-6219511

39

317C

Lenabatuwa (Acting)

Mr. L.D. Vijitha

Manirathanagama Praja Shalawa, Lenabatuwa.

077-5634803

News & Events

28
Aug2017
දේශීය ආහාර ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන 2018

දේශීය ආහාර ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන 2018

  දේශීය ආහාර මහජනතාව වෙත ප්‍රචලිත කිරීමේ...

28
Aug2017
රණවිරු උපහාර උළෙල

රණවිරු උපහාර උළෙල

විල්පිට රණවිරු අභිමන්සල තුල රැකවරණය ලබන රණවිරුවන්...

News & Events

28
Aug2017
දේශීය ආහාර ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන 2018

දේශීය ආහාර ප්‍රවර්ධන වැඩසටහන 2018

  දේශීය ආහාර මහජනතාව වෙත ප්‍රචලිත කිරීමේ...

28
Aug2017
රණවිරු උපහාර උළෙල

රණවිරු උපහාර උළෙල

විල්පිට රණවිරු අභිමන්සල තුල රැකවරණය ලබන රණවිරුවන්...

28
Aug2017
උතුරු කොළඹ සහ මැද කොළඹ බෞද්ධ දහම් පාසල් දරුවන්ගේ නායකත්ව පුහුණු වැඩමුළුව - 2017

උතුරු කොළඹ සහ මැද කොළඹ බෞද්ධ දහම් පාසල් දරුවන්ගේ නායකත්ව පුහුණු වැඩමුළුව - 2017

බස්නාහිර පළාත් සංස්කෘතික දෙපාර්තමේන්තුව සහ කොළඹ ප්‍රාදේශීය...

28
Aug2017
ඇසළ පොහෝ දිනය නිමිත්තෙන් පවත්වන ලද සීල භාවනා වැඩසටහන

ඇසළ පොහෝ දිනය නිමිත්තෙන් පවත්වන ලද සීල භාවනා වැඩසටහන

ඇසළ පොහෝ දිනය නිමිති කරගෙන කොළඹ ප්‍රාදේශීය...

Scroll To Top